Pages Menu
Categories Menu
Rola PRu w sprzedaży

Rola PRu w sprzedaży

Bardzo trudno jest zrozumieć pobudki kierujące poczynaniami większej grupy, jeśli jednak jest to dość dużą reprezentacją można po jej zachowaniach i wyborach poznać ogólne tendencje społeczeństwa na obserwowanym odcinku. Statystyka jest wtedy miarodajna i daje powód do formułowania wniosków na temat zjawiska.

więcej
Jak prowadzić marketing internetowy?

Jak prowadzić marketing internetowy?

W internecie istnieją miliony witryn, trudno jest więc się wybić z własną stroną. Najlepszym jednak na to sposobem jest pozycjonowanie swojego portalu, czyli dbanie o to, by znajdował się on na najwyższych miejscach w wyszukiwarkach internetowych. Ponad 90% wejść na strony internetowe pochodzi bowiem właśnie z wyszukiwarek. Pozycjonowanie nie jest jednak łatwą czynnością, a ponadto wymaga poświęcenia naprawdę dużej ilości czasu.

więcej
HTML5 – ciekawostki

HTML5 – ciekawostki

Strony internetowe od zarania dziejów są programowane w języku html, jego najnowsza wersja to html5. Jest udoskonalony tak aby strony były mobilne. Jego podobieństwo do standardu xhtml jest wielce widoczne. Dlatego jeśli miałeś styczność z xhtml to z całą pewnością poradzisz sobie z html5. Oznacza to, że html5 dopuszcza w strukturze znane kody z wersji xhtml.

więcej